Jak wygląda współpraca?

Punktem wyjścia jest rozmowa na której ustalane są Twoje oczekiwania i wymagania. Na tej podstawie określamy jaki pojazd najbardziej będzie odpowiadał. Dokonujemy wstępnego rozeznania na rynku i przedstawiamy propozycje. Jeżeli któraś z nich Cię zainteresuje, dokonujemy oględzin na podstawie których otrzymujesz szczegółowy opis i podejmujesz decyzję. Jeśli jest ona pozytywna, na podstawie opisu, przygotowujemy umowę w której określamy warunki dostawy i zajmujemy się sprowadzeniem auta. Cena, stan techniczny, termin – wszystko jest zawarte w umowie, więc możesz być pewny zakupu.

Co jeśli stan pojazdu nie będzie się zgadzał z rzeczywistością?

Dokładamy wszelkich starań abyś otrzymał rzetelną informację. Nie naciągamy faktów. Zależy nam Twoim zadowoleniu, bo w ten sposób poszerzamy grono klientów więc wolimy odpuścić temat niż sprowadzić auto nieodpowiadające oczekiwaniom. Dzięki temu podejściu nie zdarzyło się, żeby którekolwiek ze sprowadzonych kilkuset aut nie spełniło oczekiwań. Pisemnie gwarantujemy zgodność pojazdu z opisem.

Ile trwa sprowadzenie samochodu?

Od czasu dokonania wszelkich ustaleń samochód sprowadzany jest zwykle w ciągu 2-5 dni roboczych. Zależy nam, abyś mógł szybko otrzymać pojazd, nie zbieramy więc kilku aut, nie czekamy na lory – organizujemy transport indywidualnie dla każdego auta. Wszystko zależy Twoich oczekiwań i sposobu finansowania.

Jak jest sprawdzany samochód?

W pierwszym etapie weryfikujemy pojazd w systemie producenta; przeglądy, akcje serwisowe, naprawy gwarancyjne – zarówno pod kątem zakresu prac jak i zgodności przebiegu (dotyczy to wybranych marek). Sprawdzamy też kwestie formalne – dowód rejestracyjny, ewentualne wpisy.

Na miejscu dokonujemy oględzin zgodnie z przygotowaną procedurą, obejmującą kontrolę kilkudziesięciu punktów nadwozia i podwozia. Weryfikujemy za pomocą profesjonalnego urządzenia stan powłoki lakierniczej, szyb, lamp. Sprawdzamy czy pojazd nie ma wycieków z silnika, skrzyni biegów, mostów czy układu pneumatycznego. Sprawdzamy opony, ramę, stan tapicerki i elementów wnętrza.

Kolejnym etapem jest jazda testowa podczas której weryfikujemy zachowanie na drodze, równomierność hamowania i rozpędzania, pracę poszczególnych podzespołów (klimatyzacja, wycieraczki, ogrzewanie postojowe…) oraz ewentualne usterki sygnalizowane przez komputer. Na życzenie pojazd może zostać sprawdzony za pomocą komputera diagnostycznego.

Opisaliśmy tu tylko skrót podejmowanych czynności na które składa się kontrola kilkudziesięciu elementów. Na życzenie prześlemy przykładowy raport, który szczegółowo opisuje przeprowadzoną weryfikację.

Ostatni etap, już po sprowadzeniu pojazdu, to wizyta na stacji diagnostycznej na której dokonywany jest przegląd rejestracyjny.

Ile mnie to kosztuje?

Podstawowa usługa wyszukania aut i weryfikacji wybranych w systemie serwisowym (stan licznika, przeglądy, przebieg napraw gwarancyjnych) to koszt 49.00 PLN netto. W zależności interesującego Cię zakresu usług możemy przygotować wycenę obejmującą transport, przeglądy (wymiany olejów), doposażenie auta (np. w hydraulikę), przygotowanie dokumentów czy nawet samą rejestrację. Dzięki negocjacjom i uzyskiwanym rabatom z nawiązką zwróci Ci się koszt naszej usługi a dodatkowo zaoszczędzisz mnóstwo czasu.