Najistotniejszą kwestią w przypadku zakupu samochodu używanego jest minimalizacja ryzyka związanego z ewentualnymi awariami i wynikającymi z tego kosztami. W tej kwestii możesz zdać się na nasze doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni wielu lat, dostarczając naszym klientom kilkaset pojazdów.

Dzięki temu, że zajmujemy sie także serwisowaniem tych pojazdów, wiemy jakie na co zwrócić uwagę w poszczególnych modelach i rocznikach. Nie jesteśmy komisem, skupującym najtańsze auta i szykującym je do sprzedaży. Opierając się na wiedzy wynikającej z praktyki serwisowej weryfikujemy pojazdy i dopiero wtedy oferujemy je klientom – a dzięki temu, że nie są naszym towarem, możemy zachować obiektywizm, gdy z nie musimy ich sprzedać.

Posiadamy szerokie kontakty, zarówno w autoryzowanej sieci Volvo i Renault Trucks jak i wśród niezależnych dostawców, pozwalające nam uzyskiwać rzetelne informacje o poszczególnych pojazdach i juz na wstępie eliminować tzw. “zasadzki”.

Czy samochód używany jest gorszy od nowego? Nie – jest to tylko inny sposób zapewnienia sobie środka transportu i jeżeli podejdzie się do tej kwestii odpowiednio, w wielu przypadkach stanowi najlepszą opcję zakupu, gdyż pozwala korzystać z pełnowartościowego produktu z pominięciem występującego na początku życia pojazdu, największego spadku wartości.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń, napisz do nas maila lub skorzystaj z formularza. Wiele szczegółów dotyczących tego jak działamy znajdziesz w odpowiedziach na najczęściej zadawane pytania.