Sprzedaż Pojazdów

Potrzebujesz nowego auta, ale nie masz czasu, aby się tym zająć? Szukasz sprawdzonego samochodu a nie kalkuluje Ci się zakup nowego?

Możesz nam zaufać. Od ponad 15 lat zajmujemy się sprzedażą nowych i używanych samochodów użytkowych. Dostarczyliśmy w tym czasie kilkaset pojazdów zadowolonym klientom.

Nie skupujemy tanich aut na plac, nie interesują nas samochody powypadkowe i z niemożliwymi przebiegami. Nie szukamy „okazji”, bo te – jak w sporcie – trzeba sobie wypracować.

Jak? Wspólnie Tobą dobieramy auto Twoich potrzeb, korzystając ze sprawdzonych i pewnych źródeł wyszukujemy najlepsze oferty. W przypadku samochodów używanych sprawdzamy auta osobiście, przygotowując pełny opis pojazdu. Ty decydujesz czy auto Ci odpowiada, określasz warunki a my zajmujemy się resztą; komunikacja, negocjacje, transport, dokumenty – nie musisz na to tracić czasu. Jeżeli chcesz, możemy przygotować propozycje finansowania na podstawie rozeznania rynku.

Jesteś profesjonalistą, dokładnie tak jak my – umożliwiamy Ci skupienie się na Twojej działalności przejmując czasochłonny proces zakupu pojazdu.

Zaufaj kilkunastoletniemu doświadczeniu w branży.